Zadzwoń+48 533 981 981

Napisz do nas

O firmie
www.spargo-szkolenia.pl

Spargo S.C. to prężnie rozwijające się firma, z siedziba w sercu Jury Krakowsko – Częstochowskiej, gminie Niegowa. Od 2012 roku prowadzimy działalność gospodarczą w zakresie inteligentnego budownictwa, transportu i edukacji.  

Jesteśmy firmą wspierającą proces wdrażania pozytywnych zmian, zwiększania własnej skuteczności życiowej i zawodowej. 

Świadczymy usługi szkoleniowe i doradcze.  Naszymi klientami są  osoby bezrobotne, pracujące, I uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.
Zatrudniamy doświadczonych, doradców zawodowych, trenerów, coachów. jak również  specjalistów z branży transportowej, budowlanej, logistycznej, OZE, bhp I ppoż. Współpracujemy z psychologami, socjologami, pedagogami, instruktorami praktycznej nauki zawodu.

W swoich działaniach dążymy do tego, aby być profesjonalnym I innowacyjnym organizatorem usług rozwojowych dla naszych klientów. Naszym atutem jest kreatywne I indywidualne podejście do każdego uczestnika projektu. Misją naszej firmy jest  podnoszenie kwalifikacji,  rozwijanie posiadanych umiejętności, oraz inspirowanie do zmian I samorealizacji. 

Pomagamy w rozwijaniu praktycznych umiejętności oraz w pełniejszym wykorzystywaniu posiadanego potencjału.

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach pod numerem  2.24/00194/2018.